Zespół Szkół Katolickich w Otwocku

Społeczna Szkoła Podstawowa nr 96 i Społeczne Gimnazjum nr 1 im. Świętej Rodziny

Aktualności

piątek, 26.09.2014 r.

Rocznica utworzenia Polskiego Państwa Podziemnego

PPP

W dniu dzisiejszym cała szkoła obchodziła rocznicę utworzenia Polskiego Państwa Podziemnego.

Klasy podzielone były na 3 bloki: 0-3, 4-5, 6 i gimnazjum.

Materiały dla wszystkich bloków oraz prelekcję dla klasy 6 i gimnazjum przygotowała nasza pani od historii – Agnieszka Szczypińska.



środa, 24.09.2014 r.

Program pobytu gości z Lennestadt.

Szczegółowy program pobytu gości z Lennestadt w terminie 24.09. – 01.10.2014r.

 

Data Planowane zajęcia
24.09.
(środa)

ok. 16:15 przylot grupy niemieckiej na lotnisko Chopina w Warszawie, przejazd pod szkołę
ok. 17:15 powitanie i przejazd do rodzin

25.09.
(czwartek)

8:00 – warsztaty plastyczne
8:45 – odjazd do Warszawy; wycieczka Szlakiem Królewskim, zwiedzanie Starego Miasta z przewodnikiem, powrót ok. 15:00

26.09.
(piątek)
6:30 – wyjazd do Muzeum Powstania Warszawskiego i Łazienek, gra terenowa w Łazienkach,
powrót ok. 15:00
27.09.
(sobota)
dzień spędzany z rodzinami
28.09.
(niedziela)
dzień spędzany z rodzinami
29.09.
(poniedziałek)

8:00 – 8:45 – warsztaty integracyjne
przejście do Prezydenta Owocka na godzinę 9:30 (strój galowy),
wyjście do parku linowego na 12:00, powrót ok. 14:30

30.09.
(wtorek)
8:00 – wyjazd do Muzeum Narodowego
warsztaty od 10:00 do 12:00
spacer po Nowym Świecie, powrót ok. 14:00
01.10.
(środa)
8:30 – pożegnanie przed szkołą. Odjazd na lotnisko i odlot grupy niemieckiej.

 



środa, 24.09.2014 r.

Dni wolne od zajęć dydaktycznych.

Szanowni Państwo,

w zakładce „o szkole” –> „kalendarium” zostały umieszczone dni wolne od zajęć dydaktycznych.

Zapraszamy do zapoznania się.



poniedziałek, 22.09.2014 r.

Samorząd Szkolny – wybory

19 września – piątek – w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Szkolnego. Na swoich kandydatów oddali głos uczniowie klas 5-IIIG.

su

Poniżej przedstawiamy osoby wybrane do Samorządu Szkolnego:

1. Filip Włodarczyk

2. Gabrysia Celińska

3. Marysia Radomska

4. Asia Paśniczek

5. Laura Soszka

6. Jakub Korpysz

7. Łukasz Kacperek

8. Hania Seroczyńska

9. Oliwia Korpysz

10. Alicja Stępień

Serdecznie gratulujemy! 🙂