Zespół Szkół Katolickich w Otwocku

Społeczna Szkoła Podstawowa nr 96 i Społeczne Gimnazjum nr 1 im. Świętej Rodziny

Koła i zajęcia dodatkowe

Zajęcia dodatkowe w Szkole Świętej Rodziny 2017/2018 – semestr I

 

PONIEDZIAŁEK:

11:00 – 11:35 – Konsultacje – p. Anna Tarasiuk
13:25 – 14:20 – Klub Miłośników Historii – p. Agnieszka Szczypińska
13:35 – 14:20 – Zajęcia wyrównawcze dla kl. 3b – p. Anna Pobudkiewicz
13:35 – 14:20 – Zajęcia rozwijająco-uzupełniające z języka angielskiego dla kl. 1-2 – p. Justyna Mazurek
13:35 – 14:20 – Konsultacje z matematyki dla kl. 6 – p. Aleksandra Szeszko
14:20 – 15:05 – Zajęcia rozwijające dla kl. 3b – p. Anna Pobudkiewicz
14:25 – 15:10 – Złote Koło Matematyczne dla kl. IIG – p. Andrzej Urbański
14:30 – 15:15 – Zajęcia rozwijająco-uzupełniające z języka angielskiego dla kl. 3-4 – p. Justyna Mazurek
14:35 – 15:15 – Fakultet z języka angielskiego dla kl. IIIG – p. Bożena Wójcik

  • zajęcia szachowe (koło zewnętrzne) – p. Dariusz Krauze –
    12:30 – 13:30 – grupa początkująca
    13:30 – 14:30 – grupa zaawansowana
    (zapisy i wszelkie zapytania prosimy kierować pod adres: szachydladzieci@poczta.fm)

 

WTOREK:

11:05 – 11:35 – Konsultacje – p. Anna Tarasiuk
12:40 – 13:25 – Schola dla kl. 1-3 – p. Edyta Kasprzak-Jałocha
13:35 – 14:20 – Flet – p. Agnieszka Sołtysik
13:35 – 14:20 – SKS dla kl. 2-3 – p. Grzegorz Ognicha
13:35 – 15:15 – Sztuki Bardzo Piękne dla kl. 4-IIIG – p. Berenika Zimończyk
14:20 – 16:00 – Szkolna orkiestra dla kl. 4-IIIG – p. Agnieszka Sołtysik
14:30 – 15:15 – Zajęcia wyrównawcze z języka niemieckiego – p. Anna Bielicka

 

ŚRODA:

07:10 – 07:55 – Fakultet – biologia, chemia – p. Ewa Hasiuk
07:15 – 08:00 – Gimnazjalny Klub Miłośników Literatury – p. Małgorzata Zagórska
07:20 – 07:40 – Konsultacje z języka angielskiego – p. Bożena Wójcik
12:40 – 13:25 – Zajęcia wyrównawcze dla kl. 1 – p. Ewa Chodubska
13:35 – 14:20 – Grafika i animacje dla kl. 5 – p. Monika Królak
13:35 – 15:00 – Sztuki Bardzo Piękne dla kl. 4-IIIG – p. Berenika Zimończyk
14:20 – 15:20 – Korektywa – p. Elżbieta Łukaszewska
14:25 – 15:10 – Fakultet z matematyki dla kl. IIIG – p. Andrzej Urbański
14:30 – 15:15 – Certyfikat z języka niemieckiego A1 – p. Anna Bielicka
14:30 – 15:15 – Schola dla kl. 4, 7, IIG – p. Edyta Kasprzak-Jałocha
14:30 – 15:15 – SKS dla kl. 4-6 – p. Grzegorz Ognicha
14:30 – 15:15 – Certyfikat z języka niemieckiego A2 dla kl. 7-IIG – p. Emilia Wyszomirska
15:20 – 16:05 – Certyfikat z języka niemieckiego A2 dla kl. IIIG – p. Emilia Wyszomirska

 

CZWARTEK:

07:20 – 07:50 – Konsultacje – historia, WOS – p. Agnieszka Szczypińska
07:10 – 07:55 – Konsultacje z fizyki – p. Krzysztof Rzążewski
07:20 – 07:55 – Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego – p. Anna Czarnecka
11:30 – 12:20 – Zajęcia wyrównawcze dla kl. 3a – p. Ewa Żelazko
13:35 – 14:20 – Konsultacje – psycholog p. Magdalena Brzezińska
14:20 – 14:45 – Konsultacje z geografii – p. Piotr Skóra
14:20 – 15:05 – Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego – p. Aneta Sadowska
14:30 – 15:15 – Schola dla kl. 5-6, IIIG – p. Edyta Kasprzak-Jałocha
15:20 – 16:00 – Zajęcia plastyczne dla grupy świetlicowej – p. Dorota Groszek

  • zajęcia taneczne (koło zewnętrzne) – p. Mateusz Mielcarz Matt Dance –
    14:20 – 15:00
    (zapisy i wszelkie zapytania prosimy kierować pod adres: matdancestudio@gmail.com)

 

PIĄTEK:


07:10 – 07:50 – Fakultet dla kl. IIIG – p. Ewa Hasiuk
07:15 – 07:55 – Pogotowie lingwistyczne – konsultacje z języka polskiego – p. Małgorzata Zagórska
07:20 – 07:45 – Konsultacje z języka angielskiego – p. Bożena Wójcik
07:25 – 07:55 – Zajęcia wyrównawcze dla kl. 3a – p. Ewa Żelazko
11:35 – 12:20 – Zajęcia wyrównawcze dla kl. 2 – p. Edyta Kasprzak-Jałocha
12:20 – 13:25 – Zajęcia wyrównawcze dla kl. 2 – p. Edyta Kasprzak-Jałocha
12:40 – 13:25 – Zajęcia wyrównawcze dla kl. 1 – p. Ewa Chodubska
12:40 – 14:20 – Poczytanki, rysowanki dla kl. 1-3 – p. Katarzyna Pielak
12:40 – 13:25 – Origami dla kl. 1-2 – p. Monika Królak
13:35 – 14:10 – Origami dla kl. 3 – p. Monika Królak
13:35 -14:20 – Konsultacje – psycholog Magdalena Brzezińska
14:25 – 15:10 – Konsultacje z matematyki – p. Andrzej Urbański

  • ceramika (koło zewnętrzne) – p. Agnieszka Kubica –
    13:30 – 14:15
    (zapisy i wszelkie zapytania prosimy kierować pod adres: aekubica@wp.pl)

 

Zajęcia teatralna – p. Anna Czarnecka – raz w miesiącu (termin ustala prowadzący)